Gėrimas su jūsų mėgstamiausių skonių
Kur mus rasti

Lietuva Korfo g. 60,
Parudaminio k.,
LT-13224 Vilniaus r.

Telefonai +370 675 37648
+370 675 37648

Apie Mus

Bendrovė "Benedico" siūlo vartotojams labai aukštos kokybės produktus: nealkoholiniai gėrimai, natūralus mineralinis ir geriamojo vandens. Šiandien, gėrimai ir vandens ženklas "Benedico" yra paklausa ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje - Lenkijoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalystėje, kuri dar kartą patvirtina, kad pastoviai aukštą mūsų gaminių kokybę. Naujos technologijos, aukštos kokybės žaliavos naudojimas yra būtinas dėl konkurencingų produktų gamybą.

Įmonės naujienos
  • 90 rūšių gėrimų iš Benedico

    Bendrovė Benedik 2015 planais pabaigos išplėsti siūlomų produkutsii asortimentą iki 90 pavadinimų. Stabilus paklausa gėrimų ir rinkos reikalavimų, taip pat gamybos įrenginių galimybė leidžia mums išplėsti savo produktų asortimentą. Kiekvienas iš mūsų produktų turi klientų, kurie yra visada malonu naujų produktų spektrą. Lanksti gamyba ir nusistovėjusius logistika leidžia jums greitai pereiti į populiariausių rūšių gėrimų išleidimo ir greitai pristatyti juos...

    Skaityti daugiau...

  • Pasaulio lyderis soda pažadų gamybos, kad jų gėrimai saugūs

    "Coca-Cola" paskelbė pareiškimą: jis pašalina prieštaringai skonio stabilizatorių kai kurių gėrimų. Pažymėtina, kad panašų pareiškimą tuo metų pradžioje tapo pagrindinis konkurentas - kompanija "PepsiCo Inc." Tai yra apie brominto augalinio aliejaus, kuris yra antipirenas ir antipirenai, kurių sudėtyje yra ir bromo. Pasak "Reuters", "Coca-Cola" pašalinti pavojingą ingredientas dviejų versijų (braškių vaisių Punch ir limonadą) sporto gėrimas Powerade. Netolimoje ateityje patys...

    Skaityti daugiau...

Visi Naujienos
BENEDICO Įmonės istorija

UAB “Benedico”

Mūsų kompanijos filosofija – ekologiška ir nekenksmingas produktai visoms progoms, nuo kasdienių darbų Happy šventes. Per 10 metų mes dirbome su daugiau nei 120 prekybos atstovai Europoje ir per tą laiką sukaupė daug patirties ir gerai nusipelnė pagyrimo vartotojams daug.
Mes siūlome platų asortimentą produktų skirtinguose paketuose. Mūsų svetainėje Jūs rasite visą Jums reikalingą informaciją apie mūsų produktus ir veiklą.
Džiaugiamės galėdami jus matyti!